Volvo Huolto ja varaosat

Volvo huolto, korjaus ja takuutyöt

Volvo omamekaanikko

AutoServian liiketoiminnat siirtyivät 2019 SCC - Sports Car Centerille, jonka myötä Volvo merkkihuollon edustus siirtyi täysin SCC - Sports Car Centerin alle. Huolto jatkaa edelleen Autoservian huollon tiloissa, mutta toimii jatkossa SCC - Sports Car Centerin brändin alla.

Volvo omamekaanikko tuntee sinut ja autosi. Voit hoitaa kaikki autosi huoltoasiat yhden ihmisen kautta huollon ajanvarauksesta auton luovutukseen asti. Omamekaanikko oppii tuntemaan sinut yhtä hyvin kuin autosi!

Volvo omamekaanikko-palvelu

 

Volvo Huolto:

Voit varata huoltosi puhelimitse tai sähköpostitse tai täyttämällä yhteydenottolomakkeen:

SCC Varaa huolto puhelimitse

SCC Varaa huolto sähköpostitse

 Volvo omamekaanikko-palvelu 2

Volvo huollon henkilökunta ja omamekaanikoiden yhteystiedot:

 

OMAMEKAANIKOT

 

 
teemu daniil

Teemu Aalto

Daniil Bagirov

Omamekaanikko

Omamekaanikko

040 582 6965

040 920 8872

teemu.aalto@scc.fi

daniil.bagirov@scc.fi

tomi jukka

Tomi Huttunen

Jukka Jokinen

Omamekaanikko

Omamekaanikko

040 545 2525

040 582 6936

tomi.huttunen@scc.fi

jukka.jokinen@scc.fi

antti risto

Antti Kaipainen

Risto Prusti

Omamekaanikko

Omamekaanikko

040 582 6928

040 582 6951

antti.kaipainen@scc.fi

risto.prusti@scc.fi

   

pasi

jani

Pasi Haimi

Jani Verlander

Palvelupäällikkö

Tiiminvetäjä

040 052 5680

040 557 0102

pasi.haimi@scc.fi

 

VARAOSAMYYNTI

 

jani.verlander@scc.fi

 

 

 

marko kai

Marko Räsänen

Kai Rekonen

Varaosamyyjä

Varaosamyyjä

040 920 8745

040 513 2101

marko.rasanen@scc.fi

kai.rekonen@scc.fi

 

 

Yhteystiedot

Volvo huolto ja varaosat:

Sports Car Center Airport / Autoservia

Aamuruskontie 12
00750 Helsinki

Volvo huolto ja varaosat puh: 0300 472235

Sähköposti:

Huolto: huolto.volvo@scc.fi

Varaosat: varaosat.volvo@scc.fi

Avoinna: Ma-Pe 07:00 - 18:00 

Huom. 0300 Yritysnumeroon soittaminen maksaa 0,59€/min. Hinta sisältää alv. 24%

Nimi

Sähköpostiosoite

Puhelinnumero

Rekisterinumero

Huollon syy

Kiitos! Palaamme pian asiaan.
Lähetys epäonnistui.

Käytämme evästeitä, jotta voimme tarjota mahdollisimman hyvän käyttäjäkokemuksen. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

© 2016 Sports Car Center. All rights reserved.